Hudobný biznis v online prostredí – workshopy s expertom na digitálne médiá

25.10.2019

V spolupráci so špičkovým maďarským lektorom Andrásom Bodrogim, ktorý sa špecializuje na digitálne médiá, nové médiá a online komunikáciu, sme pre Vás pripravili sériu workshopov zameraných na hudobný biznis v online prostredí.  

Aby ste za svoju tvorbu na internete dostávali náležitú odmenu, je dôležité poznať mechanizmy, ktoré vám v online prostredí umožnia napĺňať vaše ciele. Séria workshopov s názvom Hudobný biznis v online prostredí od A do Z,  je zameraná  na aktuálne trendy v hudobnom priemysle v súvislosti s digitálnym prostredím. Naučíte sa, ako efektívne distribuovať hudbu prostredníctvom internetu, aké dáta sú pri pridávaní obsahu dôležité, aby vám vaša tvorba priniesla peniaze, aj to, ako sa vyprofilovať na službách ako Spotify, Apple Music, Deezer a YouTube. Dozviete sa tiež, ako plánovať pridávanie hudobného obsahu, či využívať PR a marketing na sociálnych sieťach a mnoho ďalších dôležitých informácií. 

Worskhop povedie maďarský lektor András Bodrogi, ktorý je tréningovým expertom v Google Ground Budapest a vo svojich prednáškach a workshopoch sa okrem iného zameriava na to, ako efektívne využiť audiovizuálny obsah na YouTube. V súčasnosti pracuje aj ako YouTube špecialista pre londýnsku hudobnú spoločnosť The State51 Conspiracy,  ktorá pomáha nezávislým vydavateľstvám a umelcom v oblasti správy práv a dosahovania zisku na tejto online platforme.

Upozorňujeme, že všetky workshopy budú prebiehať v angličtine. Vstup je voľný, ale je potrebné sa vopred zaregistrovať. (registrácia zaberie pol minúty)

Termíny workshopov:
15. 11. 2019 / 18:00 Nová Synagóga Žilina // Zaregistrovať sa
16. 11. 2019 / 13:00 Kulturpark Košice / Košický zlatý poklad // Zaregistrovať sa
28. 11. 2019 / 18:00 Trafačka Nitra // Zaregistrovať sa
29. 11. 2019 / 16:30 A4 Bratislava / NEXT festival // Zaregistrovať sa