DEX Songwriter expo aj tento rok za výhodné vstupné

08.01.2019

Máte chuť sa hudobne vzdelávať? Aj tento rok Vás za zvýhodnené vstupné pozývame 18. - 19. februára 2019 do Budapešti na DEX Songwriter expo.  Ide o podujatie, ktoré prepája talentovaných autorov a kde si navzájom odovzdávajú svoje skúsenosti autori rôznych žánrov. Producenti, songwriteri, pesničkári, hudobníci aj vydavatelia majú príležitosť stretnúť sa a zažiť množstvo kreatívnych podnetov vďaka autorom z rôznych kútov sveta.

Zaujíma vás ako začať medzinárodné hudobné spolupráce? Čo musí mať pieseň aby spomedzi ostatných vyčnievala? Aké kreatívne riešenia stoja za úspechom jednotlivých skladieb? Aké plug-iny si nainštalovať do hudobného softvéru, aby ste dosiahli moderný zvuk? Ako napísať dobrý text piesne v angličtine či vyrozprávať príbeh hudbou aj bez slov?  Na tieto a mnohé ďalšie otázky sa budú hľadať odpovede na mnohých workshopoch, prednáškach a diskusiách so skúsenými autormi z rôznych hudobných aj zemepisných oblastí.

Vďaka partnerstvu medzi SOZA a DEX Songwriter expo môžete, ako členovia SOZA, získať vstupenky s 20% zľavou. Stačí napísať email na expo@artisjus.com, odkiaľ Vám v zápätí príde číselný kód, na základe ktorého si môžete uplatniť zľavu.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že program podujatia prebieha v anglickom jazyku. 

Všetky informácie o programe, hudobníkoch a rečníkoch nájdete na http://expo.dalszerzo.hu/